DNS GROUP HAKKIMIZDA

DNS Group Şirketleri; restaurant, fast food, otel ve sağlık sektörlerinde yenilikçi, katılımcı ve sorumlu olma felsefesinden hareketle, hizmet verdiği alanlarda öncü olmayı hedeflemiş bir kuruluştur.

1997 yılında İskenderun’da Fast Food sektöründe Donas markası ile temellerini atan DNS Group, 2019 yılı itibari ile Tüm Türkiye’de toplamda 56 şubeye ulaşmıştır.

2014 yılında Otel sektöründe The Merlot Hotel, Restaurant sektöründe ise, 2014’te Harbiye Restaurant ile Hatay mutfağını, 2017 yılında Blackfish Restaurant ile de Deniz Mahsülleri restaurantını hizmete açmıştır.

Hizmet alanları içerisinde yer alan markalarında, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörlerinin dev isimleri haline gelmiştir. Şirketlerimiz bünyesindeki 1000 çalışanımız ile birlikte, çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm imkanlarını en etkin biçimde kullanmak suretiyle, sürekli gelişerek büyümek anlayışıyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Yüksek kaliteden ödün vermeyen ve her şeyin en iyisini sunmaktan kaçınmayan DNS Group Şirketleri, hizmet ve kalite anlayışını nesilden nesile aktarmaya ve alanlarının öncüsü olmaya devam edecektir.

DNS Group Şirketleri olarak tüm Türkiye’de yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

hakkımızdaDNS
Dns Gruop

Our Team